Anasayfa | Bölge Krokisi | Dağıtım Hizmetlerimiz
 
 
 
 
NOSAB-AYNA dergisinin 17.sayisi yayinlandi...

Sitemize Bölge Krokimiz eklenmistir.

AYNA dergisinin içerigine, NOSAB firmalarina yönelik, "Bizden Haberler" sayfasi eklenmistir. Dügün, dogum günü, vefat gibi haberleriniz için e-posta adresi: halklailiskiler@nosab.org.tr

Yeni Web Sitemiz hizmetinizde...


Yeni Web Sitemizi Nasil Buldunuz?
     Güzel
     Fena Degil
     Kötü
 


     NOSAB ILKÖGRETIM TÜRKIYE 3'ÜNCÜSÜ OLDU

Türkiye Yildiz Erkekler Futbol Sampiyonasi'nda finalin kapisindan dönen Bursa birincisi NOSAB Ilkögretim Okulu Futbol takimi Izmir Kaymakam Özgür Azer Kurak ilkögretim okulunu maglup ederek 96 takimin katildigi turnuvayi 3. bitirdi.

01 Mayis 2011

Gençlik ve Spor Genel Müdürlügü (GSGM), Milli Egitim Bakanligi ve Türkiye Futbol Federasyonu'nun isbirligiyle Manavgat Ilica Beldesi Kumköy turizm bölgesinde bulunan Emirhan Spor Tesisleri'nde gerçeklestirilen Türkiye Yildiz Erkekler Futbol Sampiyonasi'nda Istanbul Gazi Osmanpasa Karlitepe Ilkögretim Okulu sampiyonluga ulasti.


Istanbul Kadiköy Ilhami Ahmet Örnekal ve Istanbul Gazi Osmanpasa Karlitepe Ilkögretim Okullari arasinda oynanan ve normal süresi golsüz sonuçlanan final karsilasmasini penalti atislari sonucunda 4-3 kazanan Istanbul Gazi Osmanpasa Karlitepe Ilkögretim Okulu Türkiye Sampiyonu olurken, Istanbul Kadiköy Ilhami Ahmet Örnekal ikinci, Izmir Kaymakam Özgür Azer Kurak ilkögretim okulunu maglup eden Bursa NOSAB 3.lügü elde etti.

GOL KRALI NOSAB ILKÖGRETIM'DEN ENES ÜNAL OLDU

Manavgat'ta 24 Nisan'da baslayan ve 1 hafta boyunca birbirinden güzel maçlara sahne olan sampiyonanin final karsilasmasini Manavgat kaymakami Haci Ibrahim Türkoglu, Gençlik ve Spor Genel Müdürü Yunus Akgül, Bisiklet Federasyonu Baskani Emin Müftüoglu, Antalya Milli Egitim Sube Müdürü Özer Bedir'in de aralarinda bulundugu çok sayida yetkilinin de izledigi turnuvada en iyi kalecisi Istanbul Gazi Osmanpasa Karlitepe Ilkögretim Okulu kalecisi Samet Arslan, En Yararli oyuncu Kadiköy Ilhami Ahmet Örnekal Yigithan Güveli olurken Turnuvanin gol kralligini 14 golle Bursa NOSAB Ilkögretim Okulundan Enes Ünal elde etti.

Istanbul Gazi Osmanpasa Karlitepe Ilkögretim Okulu'nun penalti atislari sonunda büyük bir sevinç yasadigi Final karsilasmasinin ardindan dereceye giren takimlara kupalari ve madalyalari verildi.

 


 
      Nosab ©2008 Tüm Hakları Saklıdır.